Interneto svetainės dizainas ir programavimas

Originalus ir jaukus svetainės dizainas - tarsi vizitinė įmonės kortelė. Tačiau ir originalus puslapio dizainas ir daugelio kompanijų siūlomos turinio valdymo sistemos kainuoja nemažą sumą pinigų.

Mes siūlome savo klientams sutaupyti, ir mokėti tik už originalų svetainės dizainą, kurį pritaikysime atviro kodo ir plačių galimybių turinio valdymo sistemai Joomla. Mes ne tik Jums sukursime dizainą, suprogramuosime svetainę, bet ir padėsime nusipirkti interneto vardą, užsisakyti talpinimo vietą, jei jos dar neturite, į ją sukrauti informaciją. Kurdami dažniausiai pateikiame kelis dizaino variantus, tad klientas visada gali išsirinkti tai, kas jam geriausiai tinka.

Svetainės dizainas, programavimas, turinio valdymo sistemos diegimas - nuo 1500 Lt.

Į kainą įskaičiuotas standartinių modulių (meniu, naujienos, vartotojo prisijungimas, reklaminiai baneriai, apklausos) bei komponentų (nuotraukų galerijos, turinio išdėstymas) programavimas.


Pageidaujant turinio valdymo sistemą galime praplėsti mokamais arba nemokamais komponentais. Visa tai suderinama atskirai. Turinio valdymo sistema Joomla turi visas standartines funkcijas, bei gausybę papildomų, kurias galima įsidiegti esant reikalui. Plačiau apie Joomla turinio valdymo sistemą galima pasiskaityti čia.

 
Grafinis dizainas ir spaudos darbai

Mūsų grafikos dizaineriai pasirengę Jums padėti. Mes kuriame logotipus, vizitines korteles, lankstinukus, skrajutes, katalogus, afišas bei viską, kas susiję su grafika.

Taip pat siūlome savo artimiesiems, draugams ar kolegoms įvairių švenčių proga pagaminti originalius, tik jiems skirtus atvirukus. Tokiame atviruke galima įkomponuoti savo ar sveikinamojo nuotrauką, Jūsų ar žinomo poeto sukurtą sveikinimo tekstą. Įrėminus galima įteikti, kaip dovaną. Toks atvirukas labai pradžiugina, turi išliekamąją vertę ir nepasimeta tarp daugybės kitų.

Grafikos dizainerio valandos darbas kainuoja nuo 50 Lt.

Papildomai gali tekti mokėti už skubų darbą, maketų spausdinimą.
Užsakant didelius ar ilgalaikius projektus galimos nuolaidos.
Pageidaujantiems sukurtus gaminius galime atspausdinti.

 

 

 
Vaizdo redagavimas ir montažas

Patyrę mūsų montuotojai sumontuos ir pasirinktoje laikmenoje Jums pateiks atgaivinę senus ar katik praūžusių Jūsų švenčių ir renginių vaizdus.

Montažo kainos priklauso nuo jo rūšies ir pageidaujamos fimo trukmės.
Jei jums reikia tik iškirpti nereikalingus kadrus, sudūrimuose sudėti gražius perėjimus, uždėti foninę muziką, 10 minučių filmukui tuomet kaina bus - 150 Lt. Jei pageidaujate ilgesnės trukmės, kainą suderinsime.

Jei pageidaujate sumontuoti filmą, su įvairiais vaizdo koregavimo bei efektų kūrimo darbais - tai kainuos priklausomai nuo efektų ir 3d grafikos sudėtingumo.

 
Filmavimo paslaugos

Dizaino Alėjos komanda filmuoja viską. Tai gali būti įstaigų šventės, jubiliejai, išleistuvių vakarai, prezentacijos, šeimos šventės, parodos, vestuvės ir dar daugybė kitų renginių. Profesionalus vestuvių ar kitų švenčių vaizdo apdirbimas šiais laikais tiesiog būtinas. Juk pripažįstate, kad žiūrėti gražų filmą kur kas smagiau?

Po filmavimo siūlome papildomas paslaugas, tai - vaizdo montažas, vaizdo apdirbimas, vaizdo redagavimas. Gavę sumontuotą ir suredaguotą vaizdo medžiagą, galėsite gėrėtis savo šventės akimirkomis.

Filmavimo valandos kaina
- nuo 40 Lt.

Filmuojame profesionaliomis Sony be JVC kameromis. Filmuotą medžiagą pateikiame įvairiose laikmenose.
Yra galimybė filmuoti keliomis kameromis vienu metu keliais rakursais. Tai ypač aktualu siekiantiems turėti nenuobodų  sumontuotą vaizdą.

Filmuojant dviejomis kameromis valandos kaina
- nuo 80 Lt.

 
Vaizdo perkėlimas į skaitmeną

Tikriausiai daugelio namuose dar yra likę senų didelių VHS vaizdo kasečių, kuriose yra užfiksuoti Jums brangūs žmonės, gyvenimo akimirkos, šventės ar kita. Artėja laikas, kai vaizdo magnetofonas jau bus relikvija, todėl siūlome visiems persikelti senus įrašus iš VHS į DVD ar miniDV.

Viename DVD telpa iki 2 valandų filmuotos medžiagos. Perrašyti medžiagą į tokį diską kainuoja 20 Lt.

MiniDV kasetėje telpa arba 60 arba 80 minučių, priklausomai nuo pačios kasetės talpos. Perrašymas iš VHS į miniDV kainuoja 35 Lt už vieną 60 min. kasetę