Ko reikia norint susikurti interneto svetainę?

Norint susikurti interneto svetainę reikia:

  • Užsisakyti svetainės talpinimo paslaugą. Mes rekomenduojame serveriai.lt patikimus serverius. Paspaudę šią nuorodą galėsite serverį užsisakyti su nuolaida.
  • Reikia įsigyti svetainės vardą, pvz: manoimone.lt. Tą padaryti galite taip pat pasinaudoję serveriai.lt paslaugomis.
  • Užsisakydami svetainės dizainą, kuo tiksliau turėtumėte apibūdinti tai, kam ta svetainė bus naudojama, kad svetainės išvaizda tiktų joje siūlomoms prekėms ar paslaugoms. Jei turite nuotraukų, jas turėtumėte atsiųsti mums. Jei nuotraukų truks, galime atvažiuoti fotosesijai patys.
  • Turėtumėte pateikti preliminarius meniu ir modulių (apie juos plačiau skyriuje Paslaugos ir kainos) punktus.

Visa kita suderinsime kūrybos proceso metu.

 

 
Per kiek laiko sumontuojate filmą?

Vaizdo montažas - nėra dalykas, kurį galima iš karto pasakyti "per kiek laiko bus baigta". Yra daug faktorių, lemiančių atlikimo greitį.

Pirmas ir pats svarbiausias - filmuotos medžiagos trukmė. Montuojant bet kokios trukmės filmą, pirmiausia reikia visą medžiagą persikelti į kompiuterį. Kuo daugiau medžiagos, tuo ilgiau užtrunka jos perkėlimas į kompiuterį, tuo ilgiau reikia iš jos atrinkinėti gerus ir tinkamus montažui epizodus.

Antras, taip pat ne mažiau svarbus faktorius - pageidaujama filmo trukmė. Jei pageidaujate trumpo - 10-15 minučių filmuko ir labai skubate, jį sumontuoti galime per dieną. Jei pageidaujate valandos trukmės filmo, ir pateikiate 5 valandas informacijos, montažas gali užtrukti ir savaitę ar dvi.

Trečias faktorius - filmuotos medžiagos kokybė. Jei nufilmuota yra profesionalaus operatoriaus, nedaug nereikalingų kadrų
montuoti yra kur kas lengviau, ne mėgėjiškai filmuotus ir drebančius vaizdus.

 
Kokiu formatu gausiu filmuotą medžiagą?

Mes filmuojame į miniDV kasetes. Jose vaizdas gali būti fiksuojamas standartine raiška (Standard Definition 4:3 arba 16:9 vaizdo formatu) arba aukšta raiška (16:9 720p arba 1080p) priklausomai nuo kliento pageidavimo. Užsisakius filmavimo paslaugas visa nufilmuota medžiaga yra pateikiama uzsakovui miniDV kasetėse. Pageidaujant, už papildomą mokestį galime perrašyti vaizdo informaciją į DVD diskus.

Filmuojant šventes dažnai pageidaujama gauti visą filmuotą medžiagą ir dar trumpą jau sumontuotą 10-20 minučių filmuką.
Mes visada patariame savo klientams, išsaugoti originalią filmuotą medžiagą - bėgant laikui ir atsirandant naujoms technologijoms ją bus lengviau perrašyti į naujos kartos laikmenas.